Płatne Praktyki Studenckie w Singapurze. Stypendium 1340 USD miesięcznie. Analityk technologiczny

praktyki studenckie singapur

PŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE W SINGAPURZE 

Stanowisko: Analityk ds. Technologicznych

O FIRMIE

Organizator Praktyk Studenckich w Singapurze to firma dostarczająca wiodące rozwiązania technologiczne. W tym celu inwestuje w rozwój programów i aplikacji oraz współpracuje z najlepszymi profesjonalistami z zakresu najnowszych technologii. Międzynarodowy charakter organizacji daje szanse na podróże zagraniczne oraz pracę w międzynarodowym środowisku. 

Program Praktyk Studenckich w Singapurze trwa 11 tygodni i rozpocznie się w grudniu 2017. Zaczyna się od poznania i zrozumienia działania firmy. Praktyki dają prawdziwe doświadczenie, ponieważ zadania odzwierciedlają cało-etatowe zaangażowanie i odpowiedzialność a także zakładają ustalanie stażystom celów i późniejszą ocenę ich realizacji.

szkolenie w Tajlandii  Miejsce: Singapur
szkolenie w Tajlandii  Stypendium  miesięczne: 1340 $ miesięcznie
szkolenie w Tajlandii  Czas trwania praktyk: 11 tygodni
szkolenie w Tajlandii  Do kiedy można aplikować: 3 września 2017 r

O PRAKTYKACH

Wiodąca Organizacja odpowiada potrzebom klientów i pracowników poprzez współpracę z zespołami ds. Technologii informacyjnych w celu projektowania, wdrażania i obsługi najnowocześniejszych aplikacji i infrastruktury finansowej. Nasze zespoły dostarczają narzędzi, aplikacji i usług, takich jak sieci komputerowe, możliwości obliczeniowe, przechowywanie danych przedsiębiorstwa i bazy danych służące do obsługi aplikacji handlowych, systemów płatniczych, aplikacji mobilnych i innych aplikacji dla użytkowników końcowych.

Jako analityk Twoje codzienne zadania obejmowałyby projektowanie infrastruktury wykorzystywanej przez wiele linii biznesowych, wspieranie projektowania i wdrażania naszych centrów danych nowej generacji lub opracowywanie mobilnych rozwiązań, które umożliwiłyby naszym pracownikom skuteczną pracę w zróżnicowanych pod względem geograficznym Lokalizacjach. Twoja rola daje Ci możliwość wzięcia odpowiedzialności za wdrażanie i wsparcie podstawowej infrastruktury, która stanowi podstawę codziennych czynności firmy.

KORZYŚCI

praktyki płatne w grecji  W trakcie Praktyk – dostęp do e-portalu internetowego w zakresie uczenia się, obejmujący podstawy tematów bankowych
praktyki płatne w grecji  Szkolenie praktyczne
praktyki płatne w grecji  Poznanie nowych ludzi
praktyki płatne w grecji  Poznanie pracy kierownictwa wyższego szczebla
praktyki płatne w grecji  Nauka społecznej odpowiedzialności biznesu
praktyki płatne w grecji  Możliwość zatrudnienia na stałe po ukończeniu studiów

WYMAGANIA I DOŚWIADCZENIE

praktyki płatne w grecji  Przedostatni rok studiów
praktyki płatne w grecji  Wybitne osiągnięcia naukowe
praktyki płatne w grecji  Licencjat z informatyki, inżynierii komputerowej, systemów informacyjnych lub podobny z  zakresu naszej działalności: Analityka biznesowa, Programowanie i Technologia Mainframe.
praktyki płatne w grecji  Silne umiejętności analityczne
praktyki płatne w grecji  Skuteczna komunikacja werbalna i pisemna
praktyki płatne w grecji  Umiejętność dostosowania się do zmieniających się wymagań i warunków
praktyki płatne w grecji  Zdolność do pracy pod presją napiętych terminów
praktyki płatne w grecji  Mocny gracz zespołowy
praktyki płatne w grecji  Energiczny
praktyki płatne w grecji  Zaangażowanie

PROCES APLIKACJI

praktyki płatne w grecji  Aplikacja odbywa się online
praktyki płatne w grecji  Wyślij formularz – pamiętaj, że aby Twój wniosek został rozpatrzony, musisz wypełnić formularz, ocenę online i przesłać swoje CV przed upływem terminu
praktyki płatne w grecji  Termin nadsyłania zgłoszeń: 3 września 2017 r.

Powyższa publikacja ma charakter informacyjny opublikowany na podstawie dostępnych informacji. Projekt-Internship nie ponosi odpowiedzialności za mogące wystąpić niezgodności bądź brak wszystkich szczegółów oryginalnej oferty, jednakże zawsze czynimy co w naszej mocy, by informacja o ofercie była jak najbardziej aktualna i pełna.

Przed aplikowaniem zapoznaj się z treścią oferty na stronie organizatora, jako, że zawiera ona wiążące informacje.
Nie wysyłaj do nas swojego cv. Nie jesteśmy organizatorem stażu


link do projektu znajdziesz