Płatny Staż Zagraniczny w Japonii. Wynagrodzenie ok. 120 000 – 130 0000 yen / miesięcznie

płatny staż w japonii

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę na stażu w Japonii? Poznać ciekawych ludzi, zderzyć się z totalnie odmienną kulturą i zdobyć doświadczenie zawodowe, które stanie się Twoim wielkim atutem? Zapoznaj się z ofertą płatnego stażu w Japonii

GDZIE?

Staże odbywają się w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych (narciarskich i plażowych) na obszarze Japonii, m.in. w :  Hakuba, Nagano, Niigata, Hokkaido, i Okinawa.

Organizatorzy starają się zapewnić stażystom możliwości rozwoju osobistego, jak i zawodowego, nabyć umiejętności bycia liderem i oraz profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu turystyki i hotelarstwa.

KIEDY?

praktyki płatne w grecji  Ośrodki narciarskie: czas trwania stażu: 2 miesiące i więcej, od Grudnia do Marca
praktyki płatne w grecji   Nadmorskie ośrodki wypoczynkowe: czas trwania stażu: 3 miesiące i więcej – w dowolnej porze roku

 

KORZYŚCI:

praktyki płatne w grecji  Zauważalnie poprawisz swój poziom języka japońskiego
praktyki płatne w grecji  Nawiążesz wartościowe, nowe znajomości z ludźmi z całego świata
praktyki płatne w grecji  Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w branży Hotelarstwa I Turystyki w Japonii
praktyki płatne w grecji  Zapoznasz się z japońskim stylem I etyką pracy
praktyki płatne w grecji  Możliwość jazdy na nartach lub nurkowania ZA DARMO!
praktyki płatne w grecji  …i za to wszystko w dodatku otrzymujesz wynagrodzenie
 

Japonia słynie na cały świat ze swojego wyjątkowego podejścia i obsługi klientów w branży turystycznej. Mówi się tutaj: ‘Okyakusama wa kamisama’ – klient jest Bogiem. Stając się uczestnikiem stażu w Japonii, masz niepowtarzalną okazję doświadczyć jakie praktyki stosuje się w obsłudze klienta oraz jakimi zasadami panują w miejscu pracy. To będzie niezwykłe przeżycie, z pewnością sporo odbiegające od Twojej dotychczasowej wizji..

WYMAGANIA

praktyki płatne w grecji  Podstawowa umiejętność porozumiewania się w języku japońskim

 

PROGRAM PRAKTYK – STANDARD:

praktyki płatne w grecji  Zagwarantowane stanowisko stażowe.

praktyki płatne w grecji  Staż składa się z elementu zawodowego polegającego na zdobyciu cenneo doświadczenia oraz akademickiego, polegającego napisaniu dziennika w języku japońskim oraz eseju podsumowującego odbyty staż. Uczestnik, który odbył staż otrzymuje certyfikat potwierdzający jego ukończenie

 

WSPARCIE:

Organizatorzy oferują wsparcie językowe 24/,  mające zapewnić przygotowanie do wyjazdu. Zapewniają je także w trakcie odbywania stażu, jak I po jego ukończeniu – w trakcie Twojego pobytu w Japonii.

STANOWISKA:

Dobór odpowiedniego stanowiska stażu jest zależny od Twojego poziomu znajomości języka japońskiego. Staż możesz odbyć w następujących obszarach: Restauracja,Wyciąg Narciarski, Sprzedaż biletów, Wynajem sprzętu narciarskiego, Bellhop, Recepcja, Sklep z pamiątkami, Punkt Informacji:

Na wszystkich stanowiskach będziesz miał kontakt z językiem japońskim każdego dnia, przez co, organizatorzy będą również oczekiwali, że udoskonalisz swoje umiejętności językowe, włączając w to również język grzecznościowy (‘Keigo’ – Honorifics).

WYNAGRODZENIE:

praktyki płatne w grecji  Stawki ustalane są na podstawie minimalnych stawek godzinowych obowiązujących w Japonii (693-750 yen/h w zależności od regionu).
praktyki płatne w grecji  Średnie miesięczne wynagrodzenie: ok. 120 000~130 0000 yen brutto na miesiąc. (Podatek dochodowy wynosi 20% dla cudzoziemców (posiadających tymczasowe wizy pracownicze).
praktyki płatne w grecji  
Każdy członek personelu jest ubezpieczony przez “Rousai” Ubezpieczenie Pracownicze w trakcie okresu odbywania stażu.

CZAS PRACY:

praktyki płatne w grecji  ok. 40-48 godzin /tydzień
praktyki płatne w grecji  ok. (6-7 dni wolnych na miesiąc)

KOSZTY UCZESTNICTWA:

Ośrodki oferują posiłki i zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach.

praktyki płatne w grecji   POSIŁKI

– Ośrodek narciarski: ok. . 15 000 yen na miesiąc ;
– Ośrodek Plażowy ok.. 5 000 yen na miesiąc

praktyki płatne w grecji   ZAKWATEROWANIE

– Ośrodek narciarski: ok. 15 000 yen na miesiąc;
– Ośrodek Plażowy 30 000 yen na miesiąc

praktyki płatne w grecji  Korzystanie z wyciągu narciarskiego; darmowe dla uczestników odbywających staż w ośrodkach narciarskich
praktyki płatne w grecji  Przelot i ubezpieczenie podróży: te opłaty ponosi uczestnik. Przewidywalny koszt to ok. 1,200 USD.
praktyki płatne w grecji  Opłata transportowa

Organizatorzy zapewniają uczestnikowi transport z miejsca jego przylotu do miejsca odbywania stażu. W trakcie drogi uczestnik odbędzie trening przygotowawczy, tak aby nic nie zaskoczyło go w trakcie odbywania stażu w Japonii. Całkowita opłata transportowa wynosi ¥10 000 (USD$100) I zostanie ona pobrana dopiero w Japonii. Po ukończeniu odbywania stażu, organizatorzy zapewniają także darmowy transport do miasta/miejsca, w którym Cię odebrano wcześniej.

Powyższa publikacja ma charakter informacyjny opublikowany na podstawie dostępnych informacji. Projekt-Internship nie ponosi odpowiedzialności za mogące wystąpić niezgodności bądź brak wszystkich szczegółów oryginalnej oferty, jednakże zawsze czynimy co w naszej mocy, by informacja o ofercie była jak najbardziej aktualna i pełna.

Przed aplikowaniem zapoznaj się z treścią oferty na stronie organizatora, jako, że zawiera ona wiążące informacje.
Nie wysyłaj do nas swojego cv. Nie jesteśmy organizatorem stażu


link do projektu znajdziesz